اخبار سایت

به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند ، با توجه به اینکه تعداد درخواست های شما جهت تمدید مهلت ارسال مقالات بالا بوده است ، دبیرخانه کنفرانس تصمیم به تعویق تاریخ کنفرانس از بهمن ماه به اسفند ماه گرفته است . 

دبیرخانه نخستین کنفرانس ملی پوشاک ، طراحی پارچه و لباس 

1399/11/06 بیشتر بدانید ...


به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند ، که پس از ثبت مقالات خود در پنل کاربری و تایید توسط داوران و پرداخت هزینه مقالات می توانند از قسمت ثبت و ویرایش مقالات اقدام به دانلود گواهی موقت کنفرانس نمایند. 

1399/06/02 بیشتر بدانید ...


با توجه به  نیاز برخی از پژوهشگران گرامی و با عنایت به نظر مساعد شورای سیاستگذاری کنفرانس، امکان ارسال پیش از موعد گواهی پذیرش مقالات برای نویسندگان جهت اخذ نمره دفاع از پایان نامه، شرکت در مصاحبه دکتری و ... فراهم گردید. بنابراین نویسندگانی که متقاضی دریافت اصل گواهینامه، پیش از برگزاری کنفرانس باشند، می توانند در صورت پذیرش مقاله خود و پس از پرداخت هزینه های مربوطه، با دبیرخانه کنفرانس هماهنگ نموده و گواهی خود را از طریق پست پیشتاز دریافت نمایند.

1399/06/02 بیشتر بدانید ...


به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند که فرمت نگارش مقالات در تاریخ 3 شهریور 1399 در سایت بارگزاری شد و پژوهشگران گرامی می توانند جهت ارسال مقالات خود اقدام نمایند. باتشکر دبیرخانه کنفرانس

1399/06/02 بیشتر بدانید ...


به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند که دبیرخانه نخستین کنفرانس ملی پوشاک ، طراحی پارچه و لباس  از تاریخ 2 شهریورماه 1399 آماده دریافت مقالات شما پژوهشگران گرامی می باشد و پژوهشگران محترم می توانند از طریق سامانه کاربران نسبت به ارسال مقالات خود  اقدام نمایند.

1399/06/02 بیشتر بدانید ...