اطلاعیه شماره 1 : آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام و دریافت مقالات
به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند که دبیرخانه ندومین کنفرانس ملی پوشاک ، طراحی پارچه و لباس  از تاریخ 29 فروردین ماه 1401 آماده دریافت مقالات شما پژوهشگران گرامی می باشد.
اطلاعیه شماره 2 : فرمت نگارش مقالات
به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند که فرمت نگارش مقالات در تاریخ 1 اردیبهشت ماه 1401 در سایت بارگزاری شد.
اطلاعیه شماره 3 :دریافت گواهی موقت کنفرانس
به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند ، که پس از ثبت مقالات خود در پنل کاربری و تایید توسط داوران و پرداخت هزینه مقالات می توانند از قسمت ثبت و ویرایش مقالات اقدام به دانلود گواهی موقت کنفرانس نمایند. 
امروز : جمعه، ۱۰ تیر ۱۴۰۱
ثانیه
دقیقه
ساعت
روز
مهلت ثبت نام کاربر
1401/12/09
مهلت ارسال مقالات
1401/12/09
مهلت پرداخت هزینه ها
1401/12/09
تاریخ برگزاری همایش
1401/12/11
مؤسسه آموزش عالی آپادانا از مهر ماه 1387 با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همت جمعی از اساتید نمونه و برجسته دانشگاه شیراز فعالیت آموزشی و پژوهشی خود را آغاز نموده است. این مؤسسه در حال حاضر در رشته های هنر و معماری، فنی مهندسی و علوم انسانی، در مقاطع مختلف كاردانی و كارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش كشور و هم چنین پذیرش های بدون آزمون این سازمان (بجز در مقطع ارشد)، دانشجو می پذیرد و امیدوار است در سال های آتی دوره های آموزشی خود را در رشته ها و مقاطع دیگر گسترش دهد. كلیه قوانین و مقررات مؤسسه تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدارك تحصیلی دانش آموختگان مؤسسه مورد تأیید رسمی این وزارت می باشد.